O mnie Marcin Wieluński

  • Data dodania: 06.09.2016
  • Autor wpisu: Marcin Wieluński Prezes Zarządu
Nazywam się Marcin Wieluński. Od 2005 roku zajmuję się nieruchomościami. Zaczynałem jako agent nieruchomości w jednym z wrocławskich biur. Początkowo zajmowałem się sprzedażą mieszkań we Wrocławiu, później zacząłem pracować z nieruchomościami komercyjnymi – biurami, lokalami handlowymi oraz halami. Rozszerzyłem także obszar działania na całe województwo dolnośląskie.

W okresie boomu mieszkaniowego w 2006 roku rozpocząłem współpracę z deweloperami obsługując transakcje dotyczące gruntów. Krótko po tym „zmieniłem stronę” – zostałem menadżerem we wrocławskim oddziale jednej z zagranicznych firm deweloperskich. Tam poznałem „od kuchni” proces inwestycyjny, zyskałem nową wiedzę i doświadczenie.

W 2008 roku założyłem swoje biuro nieruchomości. Początkowo pod marką "Nieruchomości KONKRET" potem pod własnym nazwiskiem. Obecnie skupiam się na zarządzaniu zespołem kilkunastu agentów nieruchomości oraz na szkoleniach branżowych. Każdy z moich pracowników ma swoją specjalizację co sprawia, że doskonale orientuje się w bieżącej sytuacji na obsługiwanym przez siebie rynku.

W 2014 roku (już po deregulacji) zrobiłem licencję Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Przystąpiłem też do Dolnośląskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami i Zarządców Nieruchomości DOSPON od samego początku aktywnie uczestnicząc w działalności stowarzyszenia. Jako członek DOSPON stałem się też członkiem PFRN (więcej: www.pfrn.pl) oraz europejski struktur CEPI ( www.cepi.eu).

Dzisiaj skupiam się na zarządzaniu biurem Nieruchomości Wieluński oraz na szeroko zakrojonej działalności szkoleniowej.

Prywatnie jestem pasjonatem lotnictwa (aktywny pilot samolotowy), motoryzacji (niestety już mniej aktywnie - dawniej wzięty rajdowiec) oraz wszelkich sportów wodnych i motorowodnych (aktywnie ale sezonowo).

Interesuje Cię tematyka nieruchomości? Zapraszam do śledzenia bloga. A jeśli potrzebujesz pomocy na rynku nieruchomości to serdecznie polecam moje usługi!

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.