885 000 PLN (8 045 PLN / m2)

Dom z potencjałem do rozbudowy w mieście.

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż,
Kąty Wrocławskie, Wolności

Kontakt z agentem: Nieruchomości Wieluński
Opis nieruchomości

Na sprzedaż dom jednorodzinny  wolno stojący o powierzchni użytkowej 110 m2 na działce o powierzchni 700 m2 w Kątach Wrocławskich.
Dom posiada 3 kondygnacje.
Przyziemie z garażem w bryle budynku oraz 2pokoje - pomieszczenia mieszkalne do wykończenia, z kuchnią, łazienką wraz z WC i kotłownią .
Parter składa się z pokoju dziennego (20m2) połączony funkcjonalnie z kuchnią (8,50m2), sypialni (20m2 ) oraz łazienki z WC (5,40m2).
Na piętrze znajdujemy 2 sypialnie (20m2) i (12m2) ; gabinet (8,15m2) oraz łazienka z WC (5,40M2).
Dom jest ogrzewany tradycyjnym kotłem CO na węgiel, dom w bardzo dobrym stanie technicznym, nie wymaga kosztownych remontów, jedynie kosmetycznego odnowienia powłok malarskich.

Na działce istnieje wyraźny podział na strefę relaksu/ trawnik/ i ogrodowo gospodarczą /warzywnik, inspekt, budynek gospodarczy/.

Lokalizacja nieruchomości jest bardzo urokliwa i pozbawiona zewnętrznego oddziaływania akustycznego infrastruktury transportu drogowego. Nieruchomość jest w bezpośredniej bliskości do dóbr infrastrukturalnych miasta/ sklepy, targowisko, urzędy, szkoła, przedszkole, apteki , obiekty sportowe /.

Niewątpliwym atutem nieruchomości jest jej  potencjał do ewentualnej rozbudowy.

Mapa
Kontakt z agentem

Nieruchomości Wieluński

Stanisław Raczek
Nieprawidłowy adres E-mail

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.