750 000 PLN (8 171 PLN / m2)

OKAZJA INWESTYCYJNA | 6 pokoi 92m + poddasze 30m

Mieszkanie na sprzedaż,
Wrocław, Krucza

Kontakt z agentem: Nieruchomości Wieluński
Grażyna Dąbrowska
Opis nieruchomości

SKRÓCONY OPIS:

Dostępne od zaraz, wyjątkowe mieszkanie prawie rozkładowe, w atrakcyjnej lokalizacji, idealne pod najem, możliwe ROI 9%.


  • 91,79m2 + poddasze 30m2

  • 5 pokoi, prawie pełen rozkład (do jednego przejście przez kuchnię)

  • przynależna komórka

  • pełna własność

  • 5 lat temu remont, przed sprzedażą odświeżone

  • do umeblowania

  • ogrzewanie elektryczne, ale łatwo można przywrócić gazowe

  • 3 piętro, kamienica na al. Kruczej - okolice Sky Tower

  • 1 min do przystanku autobusowego, 7-15 min do 3 tramwajowych z 3 różnych stron

  • opłaty 750 zł na miesiąc (przy 3 zameldowanych osobach) + prąd / gaz
PEŁEN OPIS:

Mieszkanie o wielkim potencjale inwestycyjnym, dzięki świetnej lokalizacji i wyjątkowym metrażu i rozkładzie.

LOKALIZACJA:
Atrakcyjnie i wygodnie umiejscowione na mapie Wrocławia - w dzielnicy Grabiszyn, na al. Kruczej, w okolicach Sky Tower. Z lokalizacją tą wiąże się łatwa dostępność wielu przystanków komunikacji miejskiej, tramwajowych w zasięgu 7-15 min oraz autobusowego 1 min od adresu mieszkania.
W 15 min dostanie się z niego do Uniwersytetu Ekonomicznego, a 10 min na arterię Arkady (Capitol), które są już ścisłym centrum miasta.
Dodatkową wygodę zapewnia bliskość Centrum Handlowego Borek (10min), w którym zaopatrzyć się można we wszystkie potrzebne na bieżąco artykuły.
Takie warunki sprawiają, że nigdy nie będzie brakowało chętnych do wynajmu.

Można zyskownie wynajmować je na pokoje, jednak wynajmując całość za około 6k miesięcznie + opłaty, celując w studentów Uniwersytetu Ekonomicznego łatwo znajdzie się grupkę znajomych chętnych pod taki najem, co zagwarantuje stabilny przychód i roczny zwrot nawet 9%!!!

POMIESZCZENIA I WNĘTRZE:
Na nieruchomość o metrażu 91,79m2 składa się 5 pokoi, kuchnia, łączona łazienka z toaletą oraz zaadoptowane poddasze o wymiarach około 30m2 po podłodze. Jego rozkład jest prawie pełen - do jednego tylko pokoju przechodzi się przez kuchnię. Do mieszkania przynależy również komórka.

Mieszkanie nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych poza umeblowaniem i wyposażeniem w lodówkę, pralkę i ewentualnie zmywarkę. Łazienka i kuchnia są w stanie bardzo dobrym, co widać na zdjęciach. 5 lat temu przeszło remont generalny, podczas którego wymieniono instalacje i piony oraz zamontowano energooszczędne ogrzewanie elektryczne. Wcześniej w mieszkaniu było gazowe, które można łatwo przywrócić. Zostało ono odcięte, jednak instalacja i grzejniki zostały pozostawione. Przed sprzedażą było ono również odświeżone.Zapraszam do obejrzenia nagrania prezentującego wnętrze: https://drive.google.com/file/d/1GKfm571gJB66Uv6S9QvWOYd6YwPeFwrr/view?usp=sharing

Charakterystyka energetyczna jest w przygotowaniu.

Mapa
Kontakt z agentem

Nieruchomości Wieluński

Grażyna Dąbrowska
Nieprawidłowy adres E-mail

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.